גרנולומה פיוגנית

גרנולומה פיוגנית היא גידול חריג במאפייניו. הגרנולומה היא למעשה גדילה מהירה מאוד של כלי דם אשר הופכת לממצא של גידול אדום שיכול להיות מחוספס או חלק ואשר מדמם בקלות. הגרנולומה הפיוגנית נדמית בטעות לפעמים כגידול סרטני אבל היא במפורש איננה גידול סרטני.

 הטיפול בגרנולומה פיוגנית אשר הנה ממצא עורי שמערב כלי דם הנו בדרך כלל טיפול ניתוחי. ההצלחה של ניתוח שנעשה בצורה נכונה היא קרובה למלאה ואילו גידול מסוג גרנולומה פיוגנית שלא מטופל יכול המשיך ולשגשג ולהפריע ואף לחדור לרקמות סמוכות. גרנולומה יכולה להופיע לאחר עקיצה, חתך, חבלה או לעיתים ללא סיבה. לעיתים נדירות היא נספגת מעצמה אך בדרך כלל הטיפול הנכון הוא ניתוח בו מנתח מומחה כף יד עם הכשרה של מיקרוכירורג מבצע ניתוח בו הוא כורת את כל הגידול וצורב את כלי הדם שבבסיסו. אתם צריכים ניתוח לכריתה של גרנולומה? השאירו לנו פרטים וניצור קשר

גרנולומה פיוגנית היא תגובה רק מתחת לפציעה או חבלה. בדרך כלל מופיעה גרנולומה פיוגנית כגידול בולט ומדמם באזור הפגוע. בתמונה זאת יש גרנולומה פיוגנית במרכז כף היד. גרנולומה יכולה להיתפש כגידול מדמם ומסוכן בכף היד וגדלה מהר ומדממת הרבה. הטיפול הטוב ביותר בגרנולומה פיוגנית הוא ניתוח בו צורבים את כלי הדם בבסיסה של הגרנולומה. מנתח כף יד מיקרוכירורג יידע לבצע ניתוח בכף היד בצורה מדויקת ויצרוב את כלי הדם הרלוונטיים בלי לפגוע ברקמות הסמוכות. לניתוח כף יד של גרנולומה פיוגנית צרו איתנו קשר.

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎