ניתוחים

ניתוחים בכלל וניתוחים ביד בפרט הם דבר מורכב. ד״ר אורון הנו אורתופד מנתח ומומחה בכירורגיה של היד ומנתח כף יד אשר עבר הסמכה במיקרוכירורגיה והנו גם בעל הסמכה ברפואה שיקומית רפואת ספורט.
בבחירה של מנתח כדאי לוודא שהמנתח הוא מומחה בתחומו ויכול ללוות אתכם בכל תהליך ההחלמה. אני וצוות המרפאה שלי עומדים לרשותכם. המרפאה מצוידת במיטב הציוד כמו גם מכשיר אולטרסאונד שמאפשר זריקה בהנחיית אולטרסאונד.

הניתוחים

כדי לשמר את התפקוד והיופי של כף יד מומלץ להתייעץ עם מנתח כף יד מומחה. מנתח כף יד מומחה יידע לייעץ אם כדאי לעשות ניתוח, לטפל עם זריקה אל כף היד, לבצע רדוקציה (החזרה) של השבר במשולב עם גבס קל או כל טיפול אחר בכף היד. טיפול נכון בידי אורתופד מנתח כף יד, מומחה מיקרוכירורגיה יאפשר לכם לחזור מהר לתפקוד...

מנתח כף יד פרטי מודגם כאן פסלון שיש עתיק המתאר את כף היד עם שיש ירוק

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎