קטיעת אצבע

ניתוח לתיקון של קטיעה של אצבע נעשה בידי מנתח כף יד מומחה. גדם של אצבע צריך להיות כמה שיותר תפקודי ולהכיל רק את כאב הפנטום המפורסם הטמון באובדן של איבר ולא מעבר לכך. כאשר אורתופד מומחה כף יד כמוני מבצע ניתוח לתיקון של גדם הוא מוודא ששייר הציפורן הורחק במלואו, העצבים קוצרו באופן שימנע רגישות יתר ובשאיפה ימנע יצירת נוירומה בתוך הרקמה של האצבע הקטועה. ניתוח לתיקון גדם מטרתו להוביל לכאב מועט ככל האפשר יחד עם תוצאה אסתטית ככל האפשר. ניתוח לתיקון גדם שכבר נותח בעבר יכול להיות ממוקד לתלונה ספציפית של הנפגע . מומלץ לבחור מנתח מנוסה שיידע להעריך את הפגיעה יוכל למקד את התלונות בצורה טובה ולהוביל לניתוח מוצלח שבסופו חזרה טובה ככל האפשר לתפקוד.
ניתוח לתיקון של גדם פתוח או ניתוח רוויזיה ניתוח חוזר הם ניתוחים שנחשבים בטעות כניתוחים פשוטים. מעשית, אלו ניתוחים שדורשים שיקול דעת וגם שיתוף פעולה מהמטופל. קטיעת אצבע או קטיעה של אצבע שהינה חלקית מהווה למעשה מקור משמעותי לנכות ולכאב. טיפול נכון בידי אורתופד מומחה מנתח כף יד יוביל לתוצאה טובה ויוכל להקל על הכאב והנכות הכרוכים בקטיעה.
 
אנחנו עומדים לרשותכם – אם אתם לאחר קטיעה של אצבע או של יד או אצבעות או כל פגיעה אחרת אנחנו כאן לרשותכם.
אם במתן פיתרון של ניתוח מיקרוכירורגי או בחוות דעת לבית משפט או בטיפולים אחרים.
צרו איתנו קשר…

בתמונה לפנינו אפשר לראות אצבעות תותבות שהותאמו ליד ענוגה של אישה לאחר תאונת עבודה במהלכה נקטעו האצבעות. אצבע תותבת אינה אצבע תפקודית אלא אצבע אסתטית בלבד. קטיעה של אצבע היא אירוע טראומתי ואם נפגעתם אתם זקוקים לייעוץ מנתח כף יד. אני מספק חוות דעת מומחה רפואי לבית המשפט לנפגעים בכף יד ובמיוחד למקרים של קטיעה.

תמונת כף יד עם אצבעות תותבות

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎