זריקת חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר ייחודי אשר מהווה בעצם כלי לחידוש ו״שימון״ המפרק. כיום מאוד נפוץ השימוש בחומצה היאלורונית כחלק מהרפואה האסתטית והמזרקות של חומצה היאלורונית לפנים הפכו למאוד מקובלות. יתרה מכך, גם הזרקות לגב היד לצורך מתן נפח הן טיפול נפוץ יותר ויותר… אבל כאן אני אתייחס להזרקות של חומצה היאלורונית למפרקים ויחד עם זאת גם למקרים בהם יש אינדיקציה לטיפול זה ולמחיר של חומצה היאלורונית גם כן.
 
הזריקות של חומצה היאלורונית משמשות לצורך שיפור היכולת של נוזל המפרק לספוג זעזועים ולצורך סיכוך או החלקת תנועת המפרק. החומצה ההיאלורונית משמשת כחומר שמן בין שני צידי המפרק וכך מביאה להפחתת כאב. תיאוריה נוספת מעבר לנושא של השיפור בתכונות הנוזל המפרקי עצמו קשורה בעובדה שתוצרי הפירוק של החומר המוזרק מגרים את התאים בשולי המפרק לייצר עוד חומצה היאלורונית מעבר למה שהם מייצרים בדרך כלל.

כיום, אני עושה שימוש בחומצה היאלורונית שמקורה בתאים בלבד. למעשה בעבר היו מייצרים את זריקות הכרבולת מכרבולת של תרנגולים או תרנגולות ואילו היום מייצרים את החומצה ההיאלורונית בקולוניות של חיידקים . לסוגים שונים של חומצה היאלורונית מחירים שונים ומקורות ייצור שונים.
אז כמה עולה זריקה של חומצה היאלורונית ?
או מה המחיר של מזרק חומצה היאלורונית? 
השאלה הרלוונטית היא איזה סוג חומצה היאלורונית הוא הטוב ביותר למפרק? 
האם כדאי לעשות זריקה בודדת או שלוש או חמש?
האם זהו הטיפול הנכון? 
האם כדאי לשלב עם טיפול אחר? 
ואיזו חברה היא המתאימה ביותר?
 
יתרה מכך, הטיפול בהזרקת חומצה היאלורונית הוא טיפול מצויין. לחולי סכרת וכן לחולים מורכבים אחרים שכן הוא חף בדרך כלל מתופעות לוואי סיסטמטיות. או במילים אחרות אין כמעט בעייה לטפל בו בכל סוג של מטופל גם חולים קשים יעמדו בטיפול זה בקלות וגם אנשים מבוגרים מאוד יתמודדו עם טיפול זה היטב.
אתם מוזמנים לפנות למרפאת ד״ר אמיר אורון לקביעת תור לצורך ייעוץ מומחה אורתופד וזריקה של חומצה היאלורונית .

הזרקה של חומצה היאלורונית למפרק היא טיפול מצוין וללא תופעות לוואי כטיפול ב אוסטיאוארטריתיס. יש לציין שהזרקה של חומצה היאלורונית הנקראת גם זריקת כרבולת היא טיפול מאוד בטוח.

סינוויסק קופסא חומצה היאלורונית

כאן מצויה חומצה היאלורונית אשר הינה חומר המשמש כמו שמן לשימון המפרקים. זריקה למפרק ברך, מרפק, כתף, שורש כף יד, בסיס אגודל והקרסול הם בחירות מצוינות.

תמונה של קופסת חומצה היאלורונית

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎