מרפק טניס מרפק גולף

ניתוח לתיקון של מרפק טניס או ניתוח לתיקון מרפק גולף או בשמו הלועזי אפיקונדיליטיס לטרלי ומדיאלי בהתאמה. ניתוח למרפק טניס או מרפק גולף יכול להיעשות במספר שיטות. לאחר שכבר התקבלה החלטה על ביצוע ניתוח לטיפול במרפק טניס או מרפק גולף כדאי לדון על שיטת הניתוח. במהלך ההתמחות שעשיתי במרכז קליינרט שבארצות הברית פרסמנו מאמר שהציג טכניקה ניתוחית חדשנית לניתוח מסוג מרפק טניס. אשר משמרת את כוח השריר וזאת בניגוד לטכניקה המקובלת של Nirschl אשר מבוססת על כריתה של רקמה ולמעשה גורמת לניתוק של מוצא השרירים וכך בסופו של יום לחולשה יחסית של השרירים המיישרים או המכופפים באמה.
שיטת הניתוח החדשנית שפרסמנו פותחה בידי ד״ר Wolff מנתח מהמובילים בארצות הברית ושהיה לי הכבוד לעבוד עימו וכן לפרסם יחד איתו את הטכניקה הניתוחית שמשמעותה שימור של מהלך השריר וחיתוך היקפי של הפאציה סביב השריר שמהווה את מקור הכאב במקרה של מרפק טניס או מרפק גולף.
אנחנו עומדים לרשותכם לצורך ניתוח של מרפק טניס או מרפק גולף כמו גם להזרקה בהנחיית אולטרסאונד או לטיפולים שמרניים אחרים.

מרפק טניס מרפק גולף

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

he_ILעִבְרִית
en_USEnglish he_ILעִבְרִית