טיפול אורטוקין

"הזריקה הביולוגית": או הזרקות של מיצוי דם או Platelet Rich Plasma Injection – PRP:

ההזרקות הביולוגיות השונות מבוססות על העיקרון של ניצול יכולת הריפוי הטבעית של הגוף את עצמו לצורך תהליך הריפוי. ההזרקה הקלאסית מבוססת על העשרה של הפלזמה בטסיות דם.

לאור ניסיונות שונים שלי מהעבר עם תרכובות ושיטות PRP שונות – כיום אני מבצע הזרקות אלו אך ורק תוך שימוש במערכת מסוג ORTHOKINE.

הסיבה לכך נעוצה ביעילות הטיפול ובעובדה שהטיפול איננו כואב.

מניסיוני, הזרקות PRP גןרמות לכאב ניכר – ככל הנראה בעקבות הריכוז הגבוה של אשלגן בתוך החומר המוזרק. לעומת זאת, החומר המוזרק במערכת ORTHOKINE איננו כואב עד כדי כך. מערכת האורתוקין מבוססת על עקרונות הPRP הקלאסים אך באופן מעשי איננה הזרקה קלאסית אלא הזרקה משודרגת של חומר פעיל.

התהליך שאותו עוברים המטופלים הוא פשוט, כמעט ללא כאבים ובמגוון רחב של אינדיקציות.

הביקור הראשון כולל שאיבה של הדם וביצוע תהליך של אינקובציה של רכיבי הדם במבחנות מיוחדות אשר תפקידן לגרום לטסיות הדם לייצר חומרים נוגדי דלקת ומאיצי ריפוי. החומרים הללו כוללים בעיקר חומר הנוגד את פעילות אינטרלויקין 1 – שהוא הגורם העיקרי לדלקת וכן מגוון של חומרים המאיצים ריפוי כגון PDGF, VEGF, TGF  ביתא, IGF וכיו"ב. המערכת של אורתוקין מגדילה את ריכוזם של חומרים אלו בנוזל הדם עשרות מונים.

לאחר אינקובציה בת כ6 שעות עוברות המבחנות תהליך סרכוז מסודר ונוזל הדם עמוס הרכיבים מאיצי הריפוי ונוגדי הדלקת מוזרק אל האזור הכואב או הפגוע. ההזרקה עצמה איננה כואבת, וגם החומר איננו גורם לכאב.

בדרך כלל צריך לעבור מחזור של בין 4 ל6 הזרקות בתוך מספר שבועות לכל היותר.

הטיפול הוא ללא תופעות לוואי משמעותיות, כמעט ואיננו כואב ומנצל את כוחו של גוף האדם לרפא את עצמו.

עלות הזריקות מסוג אורתוקין הינה גבוהה ויכולה להגיע לכמה אלפי שקלים. בהינתן אינדיקציה נכונה, מרבית חברות הביטוח הפרטיות יממנו את הטיפול במלואו.

ניתן להגיע אל מרפאתי לצורך בדיקה והערכה האם טיפול זה מתאים לכם – תקבלו ממני מכתב לחברת הביטוח המפרט את הצורך ומנוסח כך שיגדיל את הסבירות כי הטיפול אכן יאושר וימומן בידי חברת הביטוח אם קיימת לכך אינדיקציה.

בתמונה לפניכם מבחנות אורתוקין אשר ישמשו בהליך הכנת זריקות אורתוקין. אורתוקין הוא טיפול אשר מבוצע בחמישה מחזורי טיפול. אורתוקין הוא טיפול שמבוצע בהזרקה אשר ניתן לעשות תחת הרדמה מקומית. הזרקות אורתוקין מבוצעות לברכיים, שורש היד, בסיס האגודל, מרפק טניס, מרפק גולף, כתף, דלקת בכתף, קרסול וירך.

מבחנות של אורטוקין

בטיפול אורטוקין השלב הראשון הוא לקיחת הדם. הרבה לפני שתוכלו לדעת אם הטיפול עוזר או אם הטיפול באורטוקין טוב תצטרכו לעבור תהליך של שאיבת דם. התהליך מבוצע במרפאה שלי ברמת השרון אינו כואב ובמהלכו אני עושה שימוש במחט פרפרית כמו שרואים בתמונה.

צילום סט לקיחת דם לאורטוקין

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎