ייעוץ רפואי

הבריאות שלנו היא דבר חשוב מאוד
 
החלטה על ניתוח או טיפול שמחליף ניתוח, עצה טובה והמלצה על טיפול תרופתי או שינוי התנהגותי כולם יכולים להיות פיתרון לבעיה רפואית.
 
כמי שהינו מומחה באורתופדיה וכירורגיה של היד וכמנתח מיקרוכירורג ובוגר. של פלושיפ (הכשרת עמיתים בארצות הברית) וזוכה בפרס של האיגוד האמריקאי בכירורגיה של היד (הASSH) אני מאמין שהידע והמקצועיות שלי יחד עם ניסיון עשיר והכשרה במקומות מהמעולים ברחבי תבל מהווים אבני דרך בדרך לטיפול טוב, חכם ויעיל.
אני סבור שהמנתח כף יד הכי טוב הוא זה שמבהיר למטופל מהו המהלך הצפוי של מחלתו, מה הן אופציות הטיפול שעומדות לרשותו, ומה הם אחוזי ההצלחה של הניתוח או הטיפול בכף היד. מנתח כף יד מצוין יודע מתי לנתח ויתרה מכך מתי לא לנתח.
 
לשמחתי הרבה זכיתי להיות תלמידם של מנתחים אורתופדים ומנתחי כף יד רבים בישראל ובעולם במהלך הקריירה שלי: המורה הראשון שלי באורתופדיה היה פרופ׳ נחום הלפרין אשר ניהל את המערך האורתופדי בבי״ח אסף הרופא. יחד עם ד״ר גבריאל אגר ופרום׳ יגאל מירובסקי הם האחראים לחינוך של דור שלם של אורתופדים מהמובילים בישראל . ד״ר מוריס אגסי שהוא אחד מתלמידיו הבולטים של פרופ׳ איזידור קסלר היה המורה הראשון שלי בתחום הכירורגיה של היד ויחד עם ד״ר ערן לין הם הקנו לי את הניסיון הראשוני והבסיסי בכירורגיה של היד. מאוחר יותר זכיתי ללמוד ולהתמחות תחת ידיה היציבות של ד״ר בתיה יפה במסגרת המרכז הרפואי שיבא. בהמשך הדרך התמחיתי במסגרת המרכז הרפואי קפלן שברחובות במסגרת קופת חולים כללית וזאת תחת הנהגתו של ד״ר אברהם הס יחד עם ד״ר מרדכי ויצנבליט וד״ר אלי ינאי מי שהעניקו לי ידע וניסיון רב שנים. מנתח שהשפיע עלי גבות ו שזכיתי ליהנות מחברתו ביום בו נפטר לצערי הרב היה ד״ר אבנר קרב. ד״ר קרב התמחה אף הוא במסגרת Kleinert Institute ש קנטקי בארה״ב וחברותו עם אחד ממנתחי הפלקסוס הברכיאלי המובילים והמנוסים בעולם פרופ׳ Atasoy היוותה בסיס מאוחר ליחסים חבריים עם רופא ותיק זה. חברה טובה שליוותה אותי בימים קשים הייתה ד״ר הגר פטיש אשר נפטרה למגינת ליבי בטרם עת בהותירה חלל גדול בלב משפחתה וחבריה. בהכשרתי כמנתח כף יד ומיקרוכירורג בארצות הברית עבדתי יחד עם קבוצה גדולה של מנתחי כף יד מהטובים והמעולים בתבל ובהם:
Harold E Kleinert
Joseph E Kutz
Thomas W Wolff
Luis R Schecker
Tuna Ozerokuglu
Tsu Min Tsai
Huey Tien
Thomas B Harter
Sunil Thirkannad
Rodrigo Moreno
Michelle D Pallazzo
 
צוות המרפאה שלי ואנוכי עומדים לרשותכם

לצורך כתיבת חוות דעת רפואית משפטית בתחום האורתופדיה נדרש רופא מומחה לתת חוות דעת רפואית משפטית מסודרת ומדויקת בהתאם לתקנות המוסד לביטוח לאומי. לצורך כך עליו להיות רופא מומחה מוכר על ידי משרד הבריאות וההסתדרות הרפואית בישראל.

חוות דעת רפואית - ד״ר אמיר אורון אורתופד ומנתח כף יד

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎