מחלת דה קרוון

מחלת דה קרוון גורמת לסבל רב וכאבים. פעמים רבות לאחר לידה או לאחר טיפול בילדים מופיע כאב באזור מדור המיישרים הראשון. כאב במחלת דה קרוון קורה בעקבות הלחץ של המעטפת האופיינית על הגידים. הלחץ על הגידים גורם לכאב ובניתוח המנתח הטוב יוודא שהגידים משוחררים ונעים בחופשיות. מנתח כף יד טוב יוודא שאינו פוגע בענפים של עצב הרדיאליס ושהוא מצליח לשחרר את שני הגידים באופן מלא.
ניתוח שחרור של קבוצת דהקרוון הוא ניתוח קצר עם תוצאות מצוינות , סיכונים לא רבים והקלה מאוד מהירה.
הניתוח מבוצע תחת הרדמה מקומית ולעיתים תחת הרדמה מקומית עם טשטוש קל. הניתוח שחרור דה קרוון מאפשר להזיז את אצבעות היד מיד לאחר הניתוח ולהשתמש ביד. אני עושה שימוש בתפרים נמסים ובחתך אורכי שנתפר בתוך העור כך שיש צלקת כמעט בלתי נראית.
 
ניתוח למחלת דה קרוון אשמח לעשות ולהקל על הכאבים שלכם.
 
במקרה שאתם סובלים מכאבים ביד שנוצרו עקב פגיעה עצבית בעקבות ניתוח שחרור של קבוצת דה קרוון אשמח לנסות לעזור לכם בניתוח מיקרוכירורג י .
 
צוות המרפאה שלי ואני עומדים לרשותכם.
צלצלו עכשיו

בתמונה אפשר לראות את המעטפת המעובה של קבוצת הגידים אשר מאיישים את מדור המיישרים הראשון אשר מתעבה בשל תסמונת דה קרוון. מחלת דקרוון מאופיינת בכאב מצמית בצד האגודל אשר מלווה בבליטה מקומית. הטיפול הטוב ביותר הוא ניתוח שחרור גידים במחלת דה קרוון.

צילום קליני במהלך ניתוח דה קרוון או דיקרוון

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎