חתך בגיד

חתך בגיד או גיד חתוך מצריך בדרך כלל ביצוע ניתוח בתוך פרק זמן של עד 3 שבועות. חתך בגיד יכול להיגרם מסכין, זכוכית, משור או כל חפץ חד שחדר את העור. כדאי לבצע ניתוח לתיקון חתך בגיד בכל מקרה בו יש פגיעה בגיד שיש לו משמעות תפקודית. תיקון של חתך בגיד יכול להיעשות תוך שימוש בתפר המפורסם שהמציא פרופסור איזידור קסלר גדול מנתחי כף היד בישראל אשר שימש כמנהל המחלקה לכירורגיה של היד בבית החולים קפלן. התפר אותו המציא פרופסור קסלר מנתח כף היד הוא תפר ייחודי אשר מחליק ונועל את קצות הגיד בפעולה אחת. תפר זה הוביל למהפכה בגישה לתפירת גידים בעולם והוא מהנפוצים בשימוש בעולם ובישראל גם כיום . ניתן לקרוא על כך במאמר שפרסמנו בעיתון הרשמי של האיגוד הישראלי לרפואה הIMAJ.
אם נחתך הגיד בכף היד שלכם ואתם צריכים מומחה שיתקן אותו – צלצלו אלינו.
 
ד״ר אורון זכה בפרס האיגוד האמריקאי לכירורגיה של היד לאור שיטה חדשנית לתיקון גידים אותה פיתח. תוכלו לקרוא על כך בכתבה זאת.

גלגלות אצבע הדק

אזורי החתך בגידים מכופפים ביד

אזורי חתך בגידים מכופפים

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎