אישורים רפואיים

אישור רפואי הנקרא לעיתים גם תעודת רופא בא להחליף לעיתים קרובות את חוות הדעת בהגשה לבית המשפט או לחילופין יכול לשמש כמו הערכת נכות לצורך בסיס למשא ומתן מול חברת הביטוח.
 
ככלל, לפעמים משמש מסמך רפואי כמו חוות דעת או תעודת רופא בביס למשא ומתן מול חברת הביטוח ומעשית משמש עורך הדין כמגשר או מתווך עבורך החולה אל מול חברת הביטוח.
 
מקרים בהם טיפלתי לאחרונה והסתיימו בפשרה היו פגיעה במהלך עבודה עם רשלנות של המעסיק. גברת שהחליקה במהלך חופשה במלון וקרעה את רצועות הברך, נגר שנפגע מרשלנות של מעסיקו, גברת שנפגעה במהלך אירוע באולם אירועים בשורש היד פגיעה שהסתיימה בנכות צמיתה.
 
אני עומד לרשותכם במידה ותזדקקו להערכה האם הפיצוי שהוצע לכם ראוי והאם הפיצוי הכספי בגין התאונה והנכויות הקשורות בה מתאים למידת הנכות.
 
לעניין זה כדאי להגדיר מספר מושגים:
נכות צמיתה – נכות שהינה קבועה ויציבה קרי לא סביר שתחול הטבה במצב הנפגע או נפגעת
 
נכות זמנית- מצב אשר איננו יציב מבחינה קלינית ייתכן שתחול החמרה אך בדרך כלל תחול הטבה. נכות זמנית באחוזים גבוהים בדרך כלל מסתיימת בנכות קבועה עם אחוזים פחותים.
 
החמרת מצב – שינוי לרעה במצבו של הנפגע או מצבה של הנפגעת בנסיבות שונות. בדרך כלל אני ממליץ לאשד החמרת מצב על ידי בדיקה רפואית חדשה וממצאים חדשים בבדיקות.
 
אבדן כושר עבודה – אבדן יכולת לעסוק בעיסוק מסוים של הנפגע או נפגעת – שימו לב שאובדן כושר העבודה הוא תלוי עיסוק זאת אומרת שאדם שעובד בבנין הוא במצב שונה מאדם שעובד עבודה משרדית בקשר לאובדן כושר עבודה.
 
תקנה 15 – נבחנת על בסיס ירידה בהכנסות אצל הנפגע בתאונה או למעשה פגיעה בכושר ההשתכרות לאחר הפגיעה.
 
אם אתם זקוקים לאישור רפואי – גם באופן דחוף – מידי אורטופד מומחה בכיר – אנחנו הכתובת צלצלו עכשיו

אישורים רפואיים

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎