חוות דעת תאונות דרכים

כעיקרון, הערכת הנכות במקרה של תאונת דרכים מבוצעת על ידי רופא אורתופד אשר מקבל מינוי של בית המשפט לצורך הערכת הנכות ומתן חוות דעת על הפגיעה שנוצרה ואחוזי הנכות בעקבות תאונת הדרכים.
חבלות בעקבות תאונות דרכים יכולות להיות מורכבות ולהוביל לנכות משמעותית אשר לא תמיד מופיעה מיד אחרי החבלה או לא תמיד עברה בירור מספק או נכון.
במסגרת מרפאת אני מעניק לנפגעי תאונות דרכים שירות ייחודי אשר מטרתו היא לברר את הפגיעה בתאונת הדרכים עד הסוף, להבין את מנגנון הפגיעה ולוודא שהנכות בעקבות תאונת הדרכים ממנה הנפגע או נפגעת סובלים עברה בירור נכון ותהיה ברורה לרופא שקיבל את המינוי לעשות חוות דעת מטעם בית המשפט.
הרופא שקיבל את המינוי לבצע חוות דעת מטעם בית המשפט איננו בהכרח בעל מוטיבציה להשלים את הבירור הרפואי ולעיתים גם איננו טורח להתעמק בתיק שעומד בפניו ובמנגנון התאונה וכך, לך הנפגע או הנפגעת נגרם למעשה עוול והבדיקה לא מביאה לידי ביטוי את מלוא הנכות שנגרמה בעקבות התאונה.
אני עומד לרשותכם לצורך הערכת נכות בעקבות תאונת דרכים – הערכה שמטרתה לתת לכם מושג אודות מהות הנכות, אחוזי הנכות, המלצות לטיפול בפגיעה בעקבות תאונת הדרכים ובסופו של יום גם להשלים את הבדיקות אם צריך כדי שמומחה בית המשפט יקבל תיק שעבר בירור מלא ואתם תקבלו את מלוא הנכות המגיעה לכם.
אין המדובר במתן חוות דעת – אין במקרים של תאונת דרכים צורך בחוות דעת אבל לעיתים קרובות כדאי לברר את הנכות ואת הפגיעה בתאונת הדרכים עד הסוף לפני שמגיעים לבדיקת המומחה שמונה מטעם בית המשפט.
 
מומחה טוב שפועל עבורכם ימצא את כל סעיפי הנכות הרלוונטיים ויוודא שלא ״פיספסו״ שום דבר.
 
אני עומד לרשותכם לצורך כך,
צלצלו למרפאתי עכשיו

חוות דעת תאונות דרכים

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎