חוות דעת תאונות בחול

ד״ר אמיר אורון כותב חוות דעת והערכת נכות לפגיעות שאירעו בחוץ לארץ.
 
לאור השליטה של ד״ר אמיר אורון בשפה האנגלית ברמה של שפת אם וההיכרות המעמיקה שלו עם מערכות הרפואה והמשפט בארצות רבות על פני הגלובוס ד״ר אורון מבצע חוות דעת והערכות נכות לטובת חברות ביטוח ומוסדות בחו״ל.
 
פגיעה בעת חופשה בחוץ לארץ או בנסיעת עסקים או במהלך שהות בחו״ל מסיבה אחרת היא דבר לא נעים. הטיפול שניתן בחוץ לארץ לעיתים אינו עולה בקנה אחד עם זה המקובל בישראל ולעיתים מוצאים עצמם חולים או נפגעים ישראלים אל מול רופאים שלוחצים על ביצוע ניתוחים בגלל סיבות כלכליות ולא בהכרח רפואיות .
ד״ר אורון מתמחה בהערכת הנזקים ותרגומם לנכויות לפי המקובל בארצות הפגיעה אם בארצות הברית, אירופה, אמריקה , דרום אפריקה, הודו ומגינות נוספות.
 
צריכים חוות דעת באנגלית רהוטה חוות דעת מצוינת עם אחוזי נכות וקביעות ברורות באנגלית – אנחנו הכתובת.

חוות דעת תאונות בחול

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎