חוות דעת לבית המשפט

חוות דעת לצורך הגשה לבית המשפט היא חוות דעת שחייבת להיות ממצה ומצוינת. חוות הדעת הכי טובה היא כזאת שקושרת את מנגנון הפגיעה או במילים אחרות את איך בדיוק קרתה התאונה לפגיעה הגופנית שאירעה לנפגע או נפגעת.
חוות הדעת לבית המשפט צריכה לכלול פירוט מסודר של המקרה מרגע התאונה או החבלה, דרך הטיפול הראשוני (במיון , בבית החולים, במוקד העזרה הראשונה או במרפאה של קופת החולים) עבור דרך כל התערבות אם נעשתה (ניתוח, רדוקציה של שבר, גבס, זריקה) וכלה בתהליך השיקום והטיפול המתמשך לאחר הפגיעה (פיזיותרפיה, מעקב רפואי, בדיקות הדמיה, ניתוחים נוספים וכיו״ב). חוות דעת טובה חייבת להסביר איך הפגיעה נוצרה. למה נוצרה פריצת דיסק בעקבות תאונת הדרכים, למה השבר בסקפואיד נוצר , למה הגיד נחתך, איך נוצרת נוירומה של עצב בעקבות חתך או פגיעת משור ואיך נקרעה הרצועה או נפגע המניסקוס בברך.
חוות דעת מצוינת היא הכלי החשוב ביותר בידי עורך הדין שלך.
בלי חוות דעת טובה שיודעת למצות את הנכות שלך, שמכילה הסבר ברור ותמציתי וממצה של הנכות ומסבירה את משמעויות הפגיעה יקשה על עורך הדין להבין את מהות הפגיעה והשלכותיה. עורך הדין איננו רופא ובוודאי שאיננו רופא מומחה בהכשרתו. לאור זאת, יש חשיבות שתבוצע חוות דעת טובה ומקיפה. שהרופא יבדוק את כל האספקטים השונים של הפגיעה אם נותרה נכות ואם יש צורך להשלים בדיקות, אם יש פגיעה נוספת שלא זיהו ואופיינית לסוג התאונה ומנגנון התאונה. מטרת חוות הדעת לעזור לך, הנפגע או הנפגעת , להבין מה קרה בתאונה, איך הפגיעה השפיעה על התפקוד שלך, ומה צופן
העתיד- החמרה או שיפור.
 
אם אתם צריכים חוות דעת מצוינת אנחנו הכתובת ….
 
 
ישנם מספר נושאים שראויים להתייחסות מיוחדת בחוות דעת:
 
חוות דעת אודות צלקת
חוות דעת אודות שינויים שחיקתיים או הרס סחוס במפרק
חוות דעת על פגיעה עצבית ונויורומה
חוות דעת על שברים או חוסר חיבור בשבר או שבר פתולוגי או שבר ונמק של עצם
חוות דעת על מחלת מקצוע
חוות דעת על פגיעה ברצועה
חוות דעת על קרע של שריר

חוות דעת לבית המשפט

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

he_ILעִבְרִית
en_USEnglish he_ILעִבְרִית