ייעוץ רפואי דחוף

אם אתם צריכים ייעוץ אורתופדי פרטי דחוף אנו עומדים לרשותכם. הערכה דחופה של טראומה או חבלה אם יש חשד לשבר או קרע של שריר או פגיעה בגיד או חתך בעצב או כאב חזק או דלקת חריפה בגידים . לפעמים התערבות מהירה חוסכת זמן ומאפשרת ריפוי מהיר וחזרה מהירה לתפקוד.
 
פגיעה ברצועה באגודל או בכף היד, קרע או חתך של גיד, פגיעה בעצב עם ירידה בתחושה או הופעה של כאבים חזקים כולם מהווים אינדיקציה לבדיקה של אורתופד מומחה מנתח.
 
מתי חשוב שבדיקה תיעשה מהר ומוקדם?
בכל מקרה שיש שינוי מהיר בסימפטומים או כשיש שינוי בתפקוד של הגפה. חשוב לזכור שחתך ביד או באצבע יכול להיות תמים אבל יכול גם להסתיר.פגיעה בגיד, חתך בעצב, חתך במפרק או לגרום לזיהום או דלקת של הגידים או מעטפות הגידים.
 
יעוץ אורתופד פרטי או מומחה כף יד פרטי יכול להיעשות בצורה דחופה וייתכן גם בסוף השבוע – יום שישי או שבת . אם אתם זקוקים ליעוץ אורתופד מומחה כף יד דחוף. צרו איתנו קשר …

ייעוץ רפואי דחוף

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎