חוות דעת צלקת

חתך או כוויה או פגיעה כלשהיא כמו גם ניתוח עלולים לגרום לנכות בשל הצלקת שנוצרה. צלקת מהווה נכות לפי סעיף 75 לחוק הביטוח הלאומי כאשר הדגש הוא האם הצלקת מכערת, מכאיבה, מגבילה את הצנועה או מהווה מטרד מסיבה אחרת. צלקת יכולה להיות עמוקה ולפגוע ברקמות העמוקות או שטחית ורחבה ולהיות מכערת. צלקת ביד או צלקת ברגל יכולה לכער את היד או הרגל וכן לגרום למגבלה תפקודית או שיכולה להיות גם פגיעה עצבית בשל הצלקת. 

כמו כן צלקת בפנים תהיה מכערת במרבית המקרים ועלולה להיות גם מכאיבה בנוסף על כך. לצלקת בבטן או צלקת בגב יכולה להיות משמעות תפקודית נוסף על כך.

 

כל צלקת, גם קטנה בגודלה יכולה להוות נכות משמעותית ולו בגלל מעורבות של רקמות עמוקות, רקמת עצב אשר יכולה ליצור נוירומה או רגישות יתר בצלקת .
צלקת היא מקור לנכות וכדאי לכם לקבל חוות דעת אודות צלקת מרופא מומחה. אנחנו כאן בשבילכם.

חוות דעת צלקת

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎