אסתטיקה של היד

כף היד האנושית התפתחה במשך מיליוני שנים ומעבר להיותה איבר תפקודי היא אחד הסמלים האסתטיים המייצגים את המין האנושי. יד יפה ומטופחת מהווה חלק אינטגרלי מההופעה של כל אחד ואחת מאיתנו. כף היד, ובפרט גב כף היד מסגירים את הגיל במידה הרבה ביותר.

כף היד שלך כמו הפנים שלך היא כרטיס הביקור וחלק חשוב מההופעה החיצונית שלך. כף היד האנושית היא איבר מורכב הבנוי משכבות של עצמות, מפרקים, שרירים, גידים, כלי דם, עצבים, רקמות חיבור, רצועות, תת עור ועור. כף יד יפה ואסתטית היא גם כף יד מתפקדת. מומחיות בכירורגיה של היד היא מומחיות על הדורשת הכשרה ייחודית והבנה מעמיקה בכל המבנים המרכיבים את היד.

ד"ר אמיר אורון הנו מומחה בכירורגיה של היד ומיקרוכירורגיה אשר השתלם במרכז KLLEINERT היוקרתי שבארה"ב השתלמות שכללה גם הכשרה בפן האסתטי של היד.

ד"ר אורון: "כדי להעניק טיפול מקיף ליד האנושית, צריך להכיר את היד מלפני ומלפנים: מבפנים החוצה ולהכיר את כל הרקמות שמרכיבות את היד. מי שמעניק טיפול אסתטי ליד צריך שתהא לו היכולת להתמודד עם כל סיבוך אפשרי ושיהיה מצויד בהבנה מעמיקה אודות המבנים השונים המרכיבים את היד."

הטיפולים אותם מעניק ד"ר אורון במסגרת הטיפול האסתטי ביד הנם:

  • – הזרקות של חומרי מילוי לגב היד.
  • – שימוש בשיטות שונות למתיחה של העור ומיצוקו – הן בגב היד והן בזרועות.
  • – ניתוחי תיקון ושחזור של הציפורן.
  • – כריתת צלקות ותיקונים אסתטיים בידיים ובזרועות.
  • – ביצוע כריתה של בליטות ממפרקי הידיים, ייצוב של מפרקי הידיים, הזרקות למפרקי הידיים.
  • – ביצוע כריתה ושאיבה של גנגליון מהיד.
  • – ניתוחים לשחזור ושיפור גדמים של אצבעות.
  • – REJUVINATION – הצערה של העור בגב היד במגוון שיטות.
  • – כתיבת חוות דעת רפואית משפטית להערכה של פגיעה אסתטית בכף היד, בגפיים ובמיקומים נוספים. 

הזרקה של חומרי מילוי בגב כף היד

עם השנים העור והרקמה בגב היד חשופים לתהליכי הזדקנות. רקמת השומן בגב היד הולכת ונסוגה, נוצרים שקעים  וחריצים ברקמה, הורידים הופכים בולטים והעור מתדלדל ונראה רופס. במקרים רבים היד היא שמסגירה את גילה האמיתי של האישה המטופחת המחוברת אליה. כיום, קיימת אפשרות להעניק מראה צעיר ומחודש לגב היד וזאת בעזרת הזרקה של חומרי מילוי – ובראשם החומצה ההיאלורונית לגב היד.

תהליך ההזרקה, בטכניקה אשר פותחה בידי ד"ר אמיר אורון הנו פשוט, בטוח וכמעט שאינו מלווה בכאב. מבנה העצבים בגב היד, הצפיפות של רקמות חשובות (כמו עצבים, גידים, כלי דם וכיו"ב) מחייבים היכרות מעמיקה עם האנטומיה של כף היד כדי לאפשר הזרקה בטוחה ויעילה לאזור חשוב זה. ההזרקה לכף היד היא בטוחה, יעילה ומעניקה ליד מראה צעיר וחיוניות חדשה.

אל תתני לידיים להסגיר את גילך!!!

הזרקה פשוטה תעניק לידיים מראה צעיר וחיוני – שתוכלי להנות ממנו מדי יום, כל היום…

מתיחה של העור וה"כנפיים" בזרועות – ללא ניתוח

בטכניקה ייחודית אשר פותחה בידי ד"ר אמיר אורון ניתן למצק ולייצב את ה"כנפיים" בזרועות. השיטה החדשנית של ד"ר אמיר אורון מאפשרת מתיחה של העור והרקמות הסמוכות לו בלא צורך בניתוח. המתיחה עושה שימוש בטכניקות המתקדמות ביותר ברפואה האסתטית כיום.

עיצוב זרועות ללא ניתוח יכול להשלים אימוני חיטוב וכושר או לבוא במקומם.

תרשי לעצמך ללכת עם גופיה קצרה וחושפנית – בלי צורך בניתוח!!!

תמיד כיף לקצור מחמאות על כמה את חטובה…

ציפורניים – תיקונים וטיפולים כירורגיים – שחזור ציפורניים

לציפורן יש תפקיד חשוב הן במראה האסתטי של היד (ציפורן מטופחת באישה, נקיה ושלמה בגבר) והן ביכולת החישה (היכולת לחוש בעזרת כרית האצבע – Prehension) של האצבע הפגועה.

הציפורן האנושית מונחת על מיטה (מיטת הציפורן) וגדלה מתוך אזור המוצא של הציפורן. כדי לקבל ציפורן יפה ומטופחת יש צורך במיטת ציפורן בריאה ובשלמות של לוחית הצמיחה של הציפורן. ניתן לבצע פעולות כירורגיות שונות לצורך תיקון של הציפורן ובנייתה. חבלות לציפורן או למיטת הציפורן, זיהום הנוצר בסמוך לציפורניים, שברים או פציעות ברקמות הסמוכות יכולים כולם להשפיע על מיטת הציפורן.

לאחר שבר באצבע או נזק לציפורן או למיטת הציפורן יש חלון הזדמנויות לתיקון כירורגי ופלסטי של האצבע. שחזור של מיטת הציפורן דורש מיומנות כירורגית ומיקרוכירורגית – ומיטת ציפורן שלמה היא המפתח לציפורן יפה ובריאה.

צלקות בידיים ובזרועות:

ד"ר אמיר אורון מבצע תיקונים אסתטיים וכריתה של צלקות מכערות בידיים ובזרועות. כריתה של צלקות בידיים מחייבת היכרות מעמיקה עם העצבים והרקמות של היד.

התפירה המחודשת של העור באזור הצלקת נעשית בטכניקה ייחודית המקטינה את הסבירות להיווצרות צלקת משמעותית.

תיקונים של צלקות בכף היד המגבילות את תנועת האצבעות היא מיומנות כירורגית חשובה – ניתן להאריך צלקות ולתקנן בתכנון מדוקדק מראש.

ד"ר אמיר אורון מעניק חוות דעת רפואית לעניין צלקות מכערות או מפריעות בידיים – בכל פגיעה ביד רצוי לקבל חוות דעת ממומחה בכירורגיה של היד.

מפרקי כף יד בולטים ומכערים

המפרקים בכף היד יכולים להכאיב ולכער. מפרק בקצה אצבע שהינו מכאיב, פגוע ונפוח ראוי שיטופל. בפני הרופא המנתח עומדות מספר אפשרויות טיפול: החל בהזרקה מקומית של חומרים שונים, עבור דרך ניקוי של המפרק וכלה בקיבוע של המפרק תוך תיקון אסטטי וניקוי של הנפיחות במפרק.

תיקון של המפרק הכאוב הכולל גם ניקוי לצורך אסתטי מוכר על ידי מרבית הביטוחים כטיפול ניתוחי.

פני למרפאתנו בהקדם לפגישת יעוץ.

לפני פגישת הייעוץ מומלץ להצטייד בצילום של האצבע הפגועה בשני מנחים.

כריתה או שאיבה של גנגליון מכף היד

גנגליון הנו בליטה של נוזל צמיג (דומה לג'לי) מתוך המפרק. הסיבה ליצירת גנגליון הנה חולשה מקומית במפרק שיוצרת מעין שסתום חד כיווני אשר דרכו יוצא הנוזל מהמפרק והולך ומתעבה לכדי נוזל צמיג. ניתן לבצע שאיבה של הגנגליון וכן ניתן לבצע שאיבה עם הזרקה של חומרים אחרים כמו גם ניתוח. למרות שאחוזי ההצלחה של שאיבה אינם גבוהים (כ50{f22ad1b8603d7f4b8d0cc986203d919e7a45ccc8588e7d1a836feeffa8ba5709} ולעיתים פחות) ניתן לשפר את אחוזי ההצלחה על ידי שיפור טכניקת השאיבה ושילוב הזרקה מקומית בשאיבה.

כאשר השאיבה נכשלת ניתן לכרות את הגנגליון בניתוח פתוח או ארטרוסקופיה (שימוש במצלמה ומספר חתכים קטנים).

 

ניתוחים לשיפור ושחזור גדמים של אצבעות

אחרי תאונה בה נפגעה האצבע – יכול להיווצר מצב בו יש פגיעה בקצה האצבע: ד"ר אמיר אורון מתמחה בניתוחים לשחזור גדמים, לתיקון של הציפורן ומיטת הציפורן, בטיפול במצבים בהם נוצרה רגישות יתר לאורך האצבע הפגועה ובכתיבת חוות דעת רפואית אודות הפגיעה באצבעות, הנזק התפקודי וכיו"ב.

חוות דעת רפואית משפטית:

ד"ר אמיר אורון הנו מוסמך בכתיבת חוות דעת רפואית מטעם ההסתדרות הרפואית

כף היד האנושית התפתחה במשך מיליוני שנים ומעבר להיותה איבר תפקודי היא אחד הסמלים האסתטיים המייצגים את המין האנושי.

יד יפה ומטופחת מהווה חלק אינטגרלי מההופעה של כל אחד ואחת מאיתנו. כף היד, ובפרט גב כף היד מסגירים את הגיל במידה הרבה ביותר.

כף היד שלך כמו הפנים שלך היא כרטיס הביקור וחלק חשוב מההופעה החיצונית שלך.

כף היד האנושית היא איבר מורכב הבנוי משכבות של עצמות, מפרקים, שרירים, גידים, כלי דם, עצבים, רקמות חיבור, רצועות, תת עור ועור.

כף יד יפה ואסתטית היא גם כף יד מתפקדת.

מומחיות בכירורגיה של היד היא מומחיות על הדורשת הכשרה ייחודית והבנה מעמיקה בכל המבנים המרכיבים את היד.

ד"ר אמיר אורון הנו מומחה בכירורגיה של היד ומיקרוכירורגיה אשר השתלם במרכז KLLEINERT היוקרתי שבארה"ב השתלמות שכללה גם הכשרה בפן האסתטי של היד.

ד"ר אורון: "כדי להעניק טיפול מקיף ליד האנושית, צריך להכיר את היד מלפני ומלפנים: מבפנים החוצה ולהכיר את כל הרקמות שמרכיבות את היד. מי שמעניק טיפול אסתטי ליד צריך שתהא לו היכולת להתמודד עם כל סיבוך אפשרי ושיהיה מצויד בהבנה מעמיקה אודות המבנים השונים המרכיבים את היד."

 

אסתטיקה של היד

מאמרים אחרונים

©כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני המופיעים באתר זה לרבות הטקסטים, התיאורים, הקבצים הגרפיים, התמונות, וכל חומר אחר הכלולים בו, אם לא נאמר מפורשות אחרת, שמורים לד"ר אמיר אורון בלבד. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, למכור, לשדר, לפרסם, או לעשות כל שימוש מסחרי כלשהו בכל או בחלק מתכניו של האתר, כולל מוצרים, תמונות, גרפיקה, תיאורים, עיצוב וכל דבר אחר המוצג באתר, אלא אם ניתנה רשות כתובה וחתומה לכך בכתב ומראש ע''י ד"ר אמיר אורון .

× ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎שלחו לנו הודעה בוואטסאפ ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎