קטיעת אצבע

ניתוח לתיקון של קטיעה של אצבע נעשה בידי מנתח כף יד מומחה. גדם של אצבע צריך להיות כמה שיותר תפקודי ולהכיל רק את כאב הפנטום המפורסם הטמון באובדן של איבר ולא מעבר לכך. כאשר אורתופד מומחה כף יד כמוני מבצע ניתוח לתיקון של גדם הוא מוודא ששייר הציפורן הורחק במלואו, העצבים קוצרו באופן שימנע רגישות יתר ובשאיפה ימנע יצירת נוירומה בתוך הרקמה של האצבע הקטועה. ניתוח לתיקון גדם מטרתו להוביל לכאב מועט ככל האפשר יחד עם תוצאה אסתטית ככל האפשר. ניתוח לתיקון גדם שכבר נותח בעבר יכול להיות ממוקד לתלונה ספציפית של הנפגע . מומלץ לבחור מנתח מנוסה שיידע להעריך את הפגיעה יוכל למקד את התלונות בצורה טובה ולהוביל לניתוח מוצלח שבסופו חזרה טובה ככל האפשר לתפקוד.
ניתוח לתיקון של גדם פתוח או ניתוח רוויזיה ניתוח חוזר הם ניתוחים שנחשבים בטעות כניתוחים פשוטים. מעשית, אלו ניתוחים שדורשים שיקול דעת וגם שיתוף פעולה מהמטופל. קטיעת אצבע או קטיעה של אצבע שהינה חלקית מהווה למעשה מקור משמעותי לנכות ולכאב. טיפול נכון בידי אורתופד מומחה מנתח כף יד יוביל לתוצאה טובה ויוכל להקל על הכאב והנכות הכרוכים בקטיעה.
 
אנחנו עומדים לרשותכם – אם אתם לאחר קטיעה של אצבע או של יד או אצבעות או כל פגיעה אחרת אנחנו כאן לרשותכם.
אם במתן פיתרון של ניתוח מיקרוכירורגי או בחוות דעת לבית משפט או בטיפולים אחרים.
צרו איתנו קשר…

בתמונה לפנינו אפשר לראות אצבעות תותבות שהותאמו ליד ענוגה של אישה לאחר תאונת עבודה במהלכה נקטעו האצבעות. אצבע תותבת אינה אצבע תפקודית אלא אצבע אסתטית בלבד. קטיעה של אצבע היא אירוע טראומתי ואם נפגעתם אתם זקוקים לייעוץ מנתח כף יד. אני מספק חוות דעת מומחה רפואי לבית המשפט לנפגעים בכף יד ובמיוחד למקרים של קטיעה.

מאמרים אחרונים

© All copyright and intellectual property rights appearing on this site, including the texts, descriptions, graphic files, pictures, and any other material contained therein, unless expressly stated otherwise, are reserved solely for Dr. Amir Oron Reproduction, Publish, or make any commercial use of any or all of the contents of the site, including products, images, graphics, descriptions, design and anything else displayed on the site, unless written permission has been given in advance and written by Dr. Amir Oron.

en_USEnglish
he_ILעִבְרִית en_USEnglish