מיקרוכירורגיה

בהכשרתי אני מיקרוכירורג הכשרה בה התמקצעתי במהלך הכשרתי במסגרת מרכז קליינרט לכירורגיה של היד ומיקרוכירורגיה. הכשרה כמיקרוכירורג בארה״ב כוללת מעבדות וניתוח של חיות מעבדה תוך השגת שיעורי חיות (ז״א שהגפה או האיבר יישאר חי) גבוהים אשר עומדים בסטנדרט הרפואי המקובל בארצות הברית. ניתוח מיקרוכירורגי הוא ניתוח שבו נעשה שימוש בטכניקות אשר מבוססות על הגדלה של שדה הניתוח באמצעים חיצוניים. בדרך כלל משקפיים כירורגיים עם יכולת הגדלה ראויה או מיקרוסקופ כירורגי.
אני מנצל את הידע והיכולת שלי כמיקרוכירורג במגוון רחב של ניתוחים: בראש ובראשונה תפירה של עורקים וורידים, לאחר מכן תפירה של עצבים פריפריים ובהם עצבים תחושתיים באצבעות ועצבים ביד שמשלבים עצבים תחושתיים ומוטוריים (עצב שמיצבה שריר) וכן עצבים מוטוריים בלבד. ניתוח מיקרוכירורגי יהיה עם ציוד מתאים וכן תהיה הקפדה לא לפגוע ברקמות סמוכות ולצמצם את הנזק לרקמה המנותחת עד כמה שאפשר. התפירה נעשית עם חוטים אשר דקים משערת אדם בכמה מונים.
אם נפצעתם ביד ואתם זקוקים לניתוח אנחנו כאן לרשותכם.

מיקרוכירורגיה

מאמרים אחרונים

© All copyright and intellectual property rights appearing on this site, including the texts, descriptions, graphic files, pictures, and any other material contained therein, unless expressly stated otherwise, are reserved solely for Dr. Amir Oron Reproduction, Publish, or make any commercial use of any or all of the contents of the site, including products, images, graphics, descriptions, design and anything else displayed on the site, unless written permission has been given in advance and written by Dr. Amir Oron.

en_USEnglish
he_ILעִבְרִית en_USEnglish