חוות דעת תאונות בחול

ד״ר אמיר אורון כותב חוות דעת והערכת נכות לפגיעות שאירעו בחוץ לארץ.
 
לאור השליטה של ד״ר אמיר אורון בשפה האנגלית ברמה של שפת אם וההיכרות המעמיקה שלו עם מערכות הרפואה והמשפט בארצות רבות על פני הגלובוס ד״ר אורון מבצע חוות דעת והערכות נכות לטובת חברות ביטוח ומוסדות בחו״ל.
 
פגיעה בעת חופשה בחוץ לארץ או בנסיעת עסקים או במהלך שהות בחו״ל מסיבה אחרת היא דבר לא נעים. הטיפול שניתן בחוץ לארץ לעיתים אינו עולה בקנה אחד עם זה המקובל בישראל ולעיתים מוצאים עצמם חולים או נפגעים ישראלים אל מול רופאים שלוחצים על ביצוע ניתוחים בגלל סיבות כלכליות ולא בהכרח רפואיות .
ד״ר אורון מתמחה בהערכת הנזקים ותרגומם לנכויות לפי המקובל בארצות הפגיעה אם בארצות הברית, אירופה, אמריקה , דרום אפריקה, הודו ומגינות נוספות.
 
צריכים חוות דעת באנגלית רהוטה חוות דעת מצוינת עם אחוזי נכות וקביעות ברורות באנגלית – אנחנו הכתובת.

חוות דעת תאונות בחול

Last Articles

© All copyright and intellectual property rights appearing on this site, including the texts, descriptions, graphic files, pictures, and any other material contained therein, unless expressly stated otherwise, are reserved solely for Dr. Amir Oron Reproduction, Publish, or make any commercial use of any or all of the contents of the site, including products, images, graphics, descriptions, design and anything else displayed on the site, unless written permission has been given in advance and written by Dr. Amir Oron.

× Send us Whatsapp Message
en_USEnglish
he_ILעִבְרִית en_USEnglish