חוות דעת תאונות דרכים

כעיקרון, הערכת הנכות במקרה של תאונת דרכים מבוצעת על ידי רופא אורתופד אשר מקבל מינוי של בית המשפט לצורך הערכת הנכות ומתן חוות דעת על הפגיעה שנוצרה ואחוזי הנכות בעקבות תאונת הדרכים.
חבלות בעקבות תאונות דרכים יכולות להיות מורכבות ולהוביל לנכות משמעותית אשר לא תמיד מופיעה מיד אחרי החבלה או לא תמיד עברה בירור מספק או נכון.
במסגרת מרפאת אני מעניק לנפגעי תאונות דרכים שירות ייחודי אשר מטרתו היא לברר את הפגיעה בתאונת הדרכים עד הסוף, להבין את מנגנון הפגיעה ולוודא שהנכות בעקבות תאונת הדרכים ממנה הנפגע או נפגעת סובלים עברה בירור נכון ותהיה ברורה לרופא שקיבל את המינוי לעשות חוות דעת מטעם בית המשפט.
הרופא שקיבל את המינוי לבצע חוות דעת מטעם בית המשפט איננו בהכרח בעל מוטיבציה להשלים את הבירור הרפואי ולעיתים גם איננו טורח להתעמק בתיק שעומד בפניו ובמנגנון התאונה וכך, לך הנפגע או הנפגעת נגרם למעשה עוול והבדיקה לא מביאה לידי ביטוי את מלוא הנכות שנגרמה בעקבות התאונה.
אני עומד לרשותכם לצורך הערכת נכות בעקבות תאונת דרכים – הערכה שמטרתה לתת לכם מושג אודות מהות הנכות, אחוזי הנכות, המלצות לטיפול בפגיעה בעקבות תאונת הדרכים ובסופו של יום גם להשלים את הבדיקות אם צריך כדי שמומחה בית המשפט יקבל תיק שעבר בירור מלא ואתם תקבלו את מלוא הנכות המגיעה לכם.
אין המדובר במתן חוות דעת – אין במקרים של תאונת דרכים צורך בחוות דעת אבל לעיתים קרובות כדאי לברר את הנכות ואת הפגיעה בתאונת הדרכים עד הסוף לפני שמגיעים לבדיקת המומחה שמונה מטעם בית המשפט.
 
מומחה טוב שפועל עבורכם ימצא את כל סעיפי הנכות הרלוונטיים ויוודא שלא ״פיספסו״ שום דבר.
 
אני עומד לרשותכם לצורך כך,
צלצלו למרפאתי עכשיו

חוות דעת תאונות דרכים

Last Articles

© All copyright and intellectual property rights appearing on this site, including the texts, descriptions, graphic files, pictures, and any other material contained therein, unless expressly stated otherwise, are reserved solely for Dr. Amir Oron Reproduction, Publish, or make any commercial use of any or all of the contents of the site, including products, images, graphics, descriptions, design and anything else displayed on the site, unless written permission has been given in advance and written by Dr. Amir Oron.

× Send us Whatsapp Message
en_USEnglish
he_ILעִבְרִית en_USEnglish