מרפק טניס מרפק גולף

ניתוח לתיקון של מרפק טניס או ניתוח לתיקון מרפק גולף או בשמו הלועזי אפיקונדיליטיס לטרלי ומדיאלי בהתאמה. ניתוח למרפק טניס או מרפק גולף יכול להיעשות במספר שיטות. לאחר שכבר התקבלה החלטה על ביצוע ניתוח לטיפול במרפק טניס או מרפק גולף כדאי לדון על שיטת הניתוח. במהלך ההתמחות שעשיתי במרכז קליינרט שבארצות הברית פרסמנו מאמר שהציג טכניקה ניתוחית חדשנית לניתוח מסוג מרפק טניס. אשר משמרת את כוח השריר וזאת בניגוד לטכניקה המקובלת של Nirschl אשר מבוססת על כריתה של רקמה ולמעשה גורמת לניתוק של מוצא השרירים וכך בסופו של יום לחולשה יחסית של השרירים המיישרים או המכופפים באמה.
שיטת הניתוח החדשנית שפרסמנו פותחה בידי ד״ר Wolff מנתח מהמובילים בארצות הברית ושהיה לי הכבוד לעבוד עימו וכן לפרסם יחד איתו את הטכניקה הניתוחית שמשמעותה שימור של מהלך השריר וחיתוך היקפי של הפאציה סביב השריר שמהווה את מקור הכאב במקרה של מרפק טניס או מרפק גולף.
אנחנו עומדים לרשותכם לצורך ניתוח של מרפק טניס או מרפק גולף כמו גם להזרקה בהנחיית אולטרסאונד או לטיפולים שמרניים אחרים.

מרפק טניס מרפק גולף

תמונת Mri של מרפק טניס שהחריף בשל זריקות קורטיזון. מרפק טניס עם הרס של רקמה ניתן לראות כס״מ מעל המיקום של הזכוכית מגדלת

מאמרים אחרונים

© All copyright and intellectual property rights appearing on this site, including the texts, descriptions, graphic files, pictures, and any other material contained therein, unless expressly stated otherwise, are reserved solely for Dr. Amir Oron Reproduction, Publish, or make any commercial use of any or all of the contents of the site, including products, images, graphics, descriptions, design and anything else displayed on the site, unless written permission has been given in advance and written by Dr. Amir Oron.

en_USEnglish
he_ILעִבְרִית en_USEnglish